Turniej aerobiku w Długołęce

Po raz czternasty w zespole licealno-gimnazjalnym w Długołęce odbył się turniej aerobiku rekreacyjnego pod patronatem pani wójt. Przed jurorami zaprezentowało się dziewięć zespołów, reprezentujących pięć gimnazjów z naszej gminy. Niestety zwycięzca może być tylko jeden, a dzisiaj na medal zasługuje przede wszystkim świetna zabawa, którą zapewniła obecna na hali młodzież z niezastąpionym Mariuszem Kowalskim w roli konferansjera.

Dzisiejszy turniej był przepustką do kolejnego etapu, jakim są zawody na szczeblu wojewódzkim. Jurorzy zdecydowali, że tytuł najlepszej drużyny należy się dziewczynom z gimnazjum w Długołęce, występującym pod nazwą "Go Baby". To one będą wizytówką naszej gminy podczas kolejnych zmagań. Drugie miejsce zajęła drużyna "Ucho słonia w tyle węża" z Łoziny, a brąz powędrował do gimnazjalistek z Siedlca. Choć zasady turnieju zobowiązują organizatorów do wskazania zwycięzców, nagrody tradycyjnie powędrowały do wszystkich uczestników, a nawet publiczności, która co chwilę, za namową prowadzącego i występujących zespołów, włączała się do wspólnej zabawy.

Poza drużynami, na parkiecie zaprezentowały się również gwiazdy specjalne. Wśród damskiej widowni największym powodzeniem cieszyły się występy panów. Adrian Mielecki, Sebastian Szulc oraz Sebastian Józefów udowodnili, że aerobik to również sport dla mężczyzn, natomiast Konrad Skaczyło z Łosic potwierdził swoim tańcem, że Michael Jackson jest wśród nas. Euforię wywołał występ najmłodszych tancerek: Olimpii, Marty, Maji oraz Laury, uczennic trzeciej klasy szkoły podstawowej. – Możemy być spokojni o przyszłość naszego turnieju! – mówił po występie Mariusz Kowalski. Wisienką na torcie były pokazy tańca towarzyskiego oraz współczesnego w wykonaniu uczniów z Długołęki. Zespół licealno-gimnazjalny po raz kolejny udowodnił, że jest mistrzem w organizacji imprez, a młodzież biorąca w niej udział jest najlepsza na świecie.

Klasyfikacja turnieju w kategorii open:

1. Długołęka, "Go Baby"
2. Długołęka, klasa 3b
3. Długołęka, "No name team"
4. Długołęka, "Bandamiki"
5. Łozina, "Ucho słonia w tyle węża"
6. Siedlec
7. Brzezia Łąka
8. Łozina, "Blackberry"
9. Wilczyce, "Black and white"

Generalna klasyfikacja:

1. Długołęka "Go Baby"
2. Łozina "Ucho słonia w tyle węża"
3. Siedlec

Adrian Walczyk

Dodano: 27 marca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.