Turniej tańca towarzyskiego o puchar wójta

To będzie taneczny weekend w naszej gminie! Po raz dziewiąty hala sportowa w Borowej będzie gospodarzem turnieju tańca towarzyskiego o puchar wójta gminy Długołęka. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy i tańca 15 grudnia do Borowej na taneczne show w mikołajkowym i świątecznym nastroju.

Turniej tańca na stałe wpisał się w kalendarz gminnych imprez. Organizatorzy każdego roku wkładają dużo pracy, żeby impreza była na najwyższym poziomie. Jak mówi kierownik turnieju Grzegorz Kijkowski: – Nad sukcesem organizacyjnym pracuje spory sztab ludzi. Chciałbym bardzo podziękować  pani Mari Łukasiewicz z Długołęki, firmom ARC MUSIC z Zabrza oraz Maestro Mirosław Mleczek z Lwówka Śląskiego. Honorowym patronatem turniej objęła Iwona Agnieszka Łebek, która nie raz udowodniła w trakcie zawodów, że sztuka tańca nie jest jej obca. Uroczysta gala odbędzie się o godz. 17 w niedzielę 15 grudnia.

Oragnizatorzy: Iwona Agnieszka Łebek wójt gminy Długołeka, właściciele Wrcławskiej Akademii Elżbieta i Grzegorz Kijkowscy

Dodano: 10 grudnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.