Tydzień na sportowo

Za nami Europejski Tydzień Sportu. W sumie odbyło się 266 imprez sportowo-rekreacyjnych. Największym powodzeniem cieszył się jubileuszowy XX Cross Szczodre. Na linii startu stanęło w nim ponad 700. zawodników w 13. kategoriach wiekowych. 

Duże zainteresowanie wzbudziły również XIX turniej piłki siatkowej w Siedlcu, Gminny Dzień Dziecka w Brzeziej Łące, turniej piłki nożnej dla dzieci na Orliku w Kiełczowie oraz zawody biegowe w ramach akcji „Polska biega”. Na tych ostatnich pojawili się nawet harlejowcy, wracający ze zlotu we Wrocławiu. Niezmiennie dużym zainteresowaniem kibiców cieszyły się również mecze piłkarskie.  W sumie podczas Europejskiego Tygodnia Sportu udział wzięło ponad 11 tys. osób. Oczywiście nie chodzi tylko o zawodników startujących, ale również kibiców, sędziów, wolontariuszy itp. Organizatorem imprezy po raz piąty była Krajowa Federacja Sportu.

Sprawozdanie z ETSdW

Dodano: 6 czerwca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.