U progu Wielkiej Nocy!

Już w najbliższy weekend w świetlicy wiejskiej w Bykowie startują imprezy wielkanocne. W sobotę  odbędą się bezpłatne warsztaty a w niedzielę jarmark. Atrakcji jest tyle, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

W sobotę zabawa zaczyna się o godz. 12. W programie zaplanowano bezpłatne warsztaty wielkanocne. Każdy będzie mógł wykonać oryginalne pisanki, świąteczne ozdoby, kartki, koszyczki z papieru i kurczaczki origami. W niedzielę od godz. 15 startuje jarmark wielkanocny. Podczas imprezy  zostaną rozstrzygnięte świąteczne konkursy: na wielkanocną ozdobę, najpiękniejszą palmę oraz tradycyjny stół wielkanocny. W konkursach na palmy i ozdoby może wziąć udział każdy mieszkaniec gminy, który dostarczy prace do świetlicy w Bykowie przed oficjalnym rozpoczęciem jarmarku tj. do godziny 14.45. Imprezę uświetni koncert kapeli "Gieni Dudki" oraz wielkanocny spektakl pantomimiczno-komediowy w wykonaniu Andrzeja Kozłowskiego. Organizatorem wydarzenia jest GOK w Długołęce. Zapraszamy!

Dodano: 9 kwietnia, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.