Uczniowie o wielkim sercu

 
Ruszyła "Akcja wsparcia" dla potrzebujących rodzin.  Do 19 grudnia w zespole licealno-gimnazjalnym w Długołęce jest otwarty magazyn, do którego każdy może przynosić paczki.

W ubiegłym roku akcja zakończyła się dużym sukcesem. Organizatorzy zgromadzili w sumie 138 paczek, które trafiły do 47 rodzin. W pomoc włączyli się również uczniowie z gimnazjum w Wilczycach. Każda osoba, która chce się zaangażować w pomoc dla potrzebujących, może w specjalnie otwartym magazynie zostawić żywność o przedłużonym terminie ważności (ryż, mąka, kasza, makarony, konserwy, słodycze itp.), środki czystości oraz odzież. – Jesteśmy pewni, że mieszkańcy naszej gminy chcą i potrafią się dzielić, szczególnie z tymi, którzy najbardziej tej pomocy potrzebują. Zbliżają się święta, a my nie chcemy zapomnieć o rodzinach w potrzebie. Liczymy na pomoc mieszkańców – mówi Paulina Bober, jedna z wolontariuszek. Więcej szczegółów o akcji na Facebooku.

Magazyn jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00.
Adrian Walczyk

Dodano: 10 grudnia, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.