Usługi asystenckie na rzecz osób z niepełnosprawnościami z obszaru Dolnego Śląska ZMIANA TERMINU SPOTKANIA – spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2017 r. (godzina oraz miejsce bez zmian)

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Fundacja „Promyk Słońca” zapraszają do udziału w projekcie „Usługi asystenckie na rzecz osób z niepełnosprawnościami z obszaru Dolnego Śląska” Więcej informacji o projekcie, w tym rekrutacji kandydatów dostępnych jest na stronie www.promykslonca.pl.

Dnia 10.04.2017 o godzinie 10 w budynku Urzędu Gminy w Długołęce (sala obrad nr. 1 – parter), odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Usługi asystenckie na rzecz osób z niepełnosprawnościami z obszaru Dolnego Śląska” z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego – Pawłem Parusem, pełnomocnikiem marszałka ds. osób niepełnosprawnych i Bogusławą Kulińska, zastępcą Dyrektora Wydziału ds. Osób Niepełnosprawnych.
Spotkanie dotyczyć będzie  przedstawienia głównych założeń projektu i zachęcenia do aktywnego udziału w jego realizacji, wizyta będzie też okazją do rozmów o problemach osób niepełnosprawnych zamieszkujących teren powiatu wrocławskiego.  
    Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu wszystkie osoby niepełnosprawne z terenu gminy Długołęka. Mile widziane będą też osoby zainteresowane pracą w charakterze asystenta osoby niepełnosprawnej.  Planowany czas trwania spotkania – 2 godziny. Informacji ws. spotkania udziela pracownik socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Długołęce – Piotr Szymański tel. 71 315 20 50

Dodano: 29 marca, 2017

Komentarze

Komentowanie wyłączone.