V Gminny Rajd Rowerowy dla dzieci i nie tylko!

Zapraszamy na piątą edycję Gminnego Rajdu Rowerowego, która odbędzie się w sobotę 8 września. Startujemy o godz. 15 spod budynku Urzędu Gminy Długołęka w Długołęce przy ul. Robotniczej 12. Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was nową trasę i dodatkowe atrakcje. W ramach akcji „Długołęka – gmina bezpiecznych dzieci” każdy uczestnik rajdu obdarowany zostanie odblaskowymi gadżetami, które zapewnią bezpieczeństwo i widoczność na drodze. Policjanci z komisariatu w Długołęce przypomną nam o najważniejszych zasadach podczas poruszania się po jezdni, będą także znakowali rowery. Na mecie na placu rekreacyjnym za urzędem dzieci będą mogły posilić się w strefie gastronomicznej. Po zakończeniu rajdu sołtys wsi Długołęka zaprasza na długołęcki festyn!

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Wypełnij formularz i wyślij go na adres: promocja@gmina.dlugoleka.pl. Nie zwlekaj!

Regulamin V Gminnego Rajdu Rowerowego dla dzieci i nie tylko!

Formularz zgłoszeniowy na V Gminny Rajd Rowerowy dla dzieci i nie tylko!

 

Dodano: 29 sierpnia, 2018

Komentarze

Komentowanie wyłączone.