VI edycja konkursów grantowych Potęga

Szanowni Państwo,

ruszyła VI edycja konkursów grantowych „mPotęga”.

Program „mPotęga” ma na celu zainspirowanie do zerwania ze schematami, rutyną lekcji matematyki oraz rozbudzenie u dzieci i młodzieży zainteresowania tym przedmiotem. Łamigłówki, warsztaty, gry planszowe, quizy, filmiki, gry terenowe i wiele innych – tak może wyglądać nauka matematyki!

O granty mogą ubiegać się szkoły podstawowe, uczelnie wyższe, biblioteki, stowarzyszenia, fundacje oraz grupy nieformalne, chcące w interesujący i nieszablonowy sposób promować naukę matematyki.

Granty zostaną przyznane w dwóch kategoriach: dla projektów wspierających edukację dzieci w klasach 4-6 oraz klas 7-8 szkół podstawowych  gimnazjalnych. Na realizację swoich pomysłów zwycięzcy konkursów otrzymają od  2 do 8 tys. złotych.

Wnioski przyjmowane są do 8 maja za pośrednictwem strony internetowej www.mpotega.pl

 

 

 

 

Dodano: 19 kwietnia, 2019

Komentarze

Komentowanie wyłączone.