W dniu 16 marca przynieś PIT do Urzędu Gminy

W dniu 16 marca przynieś PIT do Urzędu Gminy

Wójt Gminy Długołęka oraz Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu informują, iż w dniu 16 marca 2015 r. w godz. 9.00-12.00 w siedzibie Urzędu Gminy Długołęka, przy ul. Robotniczej 12, w pokoju nr 3 pracownicy urzędu skarbowego będą przyjmowali zeznania roczne od mieszkańców Gminy Długołęka kierowane do Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z tej formy składania rozliczeń skierowanej do mieszkańców Gminy, a szczególnie do:
– osób niepełnosprawnych,
– osób, które mają ograniczone możliwości przemieszczania się,
– osób starszych.

Z przyczyn technicznych i prawnych nie przewiduje się w tym punkcie składania zeznań, możliwości regulowania wpłat gotówkowych zadeklarowanych zobowiązań podatkowych.

Jednocześnie informujemy, iż złożenia rozliczenia rocznego PIT można dokonać elektronicznie (całodobowo) za pośrednictwem strony internetowej: www.e-deklaracje.gov.pl, osobiście w budynku Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu (w godzinach pracy wskazanych na stronie www.pus.wroclaw.pl) lub wysłać za pośrednictwem placówki pocztowej.

Dodano: 9 marca, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.