W Pasikurowicach rywalizowali strażacy

15 września w sobotę na boisku w Pasikurowicach odbyły się zawody OSP Gminy Długołęka. Organizatorzy przygotowali na tę okoliczność moc atrakcji, a więc: dużo jedzenia, bardzo widowiskową rywalizację, dmuchańce dla dzieci i zabawę taneczną.

Imprezę rozpoczęła niezwykła okoliczność. Za nadzwyczajne zasługi dla pożarnictwa nagrody odebrali Jarosław Nowak i Piotr Konicki. Odznaczono również Macieja Mazurka i Michała Cioska, a także strażaków, którzy legitymowali się najdłuższym stażem pracy dla OSP. Potem przystąpiono już do sportowej rywalizacji. 10 drużyn rozpoczęło zmagania w niezwykle wymagających konkurencjach, a udział w zawodach wzięli zarówno panowie, jak i panie. Oprócz tradycyjnej sztafety uczestnicy zmagać się musieli również z zadaniami bojowymi. Bezkonkurencyjni w obu elementach sportowej rywalizacji okazali się strażacy ze Szczodrego. Wśród pań równych sobie nie miały przedstawicielki Borowej. 

Uczestnicy odebrali z rąk wójta gminy Długołęka – Iwony Agnieszki Łebek, przewodniczącego Rady Gminy – Mirosława Dudy, a także radnego powiatu wrocławskiego Waldemara Szczykutowicza okazałe nagrody.

Dodano: 17 września, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.