Wdrażanie Systemu Zarządzania Jakością

Szanowni Państwo,
pragnę poinformować, iż mając na względzie coraz wyższe oczekiwania Naszych mieszkańców rozpoczynamy w Urzędzie Gminy Długołęka wdrażanie Systemu Zarządzania Jakością według Normy PN-EN ISO 9001:2009.

Od dnia 12.12.2011r. w punkcie podawczym tut. urzędu oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej  (www.dlugoleka.bip.net.pl) będą dostępne dla Państwa standardy usług świadczone w urzędzie oraz nowe wzory formularzy.

Wdrożenie nowego narzędzia ma na celu zapewnienie sprawnej  i kompetentnej realizacji zadań urzędu, podniesie jakość świadczonych usług, udoskonalenie już istniejących procedur, a także gromadzenie i wykorzystywanie wiedzy o potrzebach  oraz oczekiwaniach interesantów.

Mam nadzieję, iż zastosowanie  nowego systemu przyniesie obopólną korzyść, zarówno dla klientów naszego urzędu jak i dla zatrudnionych pracowników.

 

                                                                                                            Wójt Gminy Długołęka

                                                                                 Iwona Agnieszka Łebek

Dodano: 12 grudnia, 2011

Komentarze

Komentowanie wyłączone.