Wielkie odliczanie trwa

 Już tylko kilka dni dzieli nas od wielkiego wydarzenia jakim jest 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się ono na terenie gminy Długołęka. Wolontariusze z puszkami będą obecni co najmniej w 11 miejscowości gminy (Długołęka, Śliwice, Pasikurowice, Bielawa, Byków, Łozina, Mirków, Węgrów, Szczodre, Kiełczów, Brzezia Łąka), gdzie od rana będą zbierać pieniądze do puszek.

Impreza finałowa rozpocznie się od godz. 16.00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Wiejskiej 23 i potrwa aż do godz. 20.00 kiedy to wystrzelone zostanie „światełko do nieba”. W trakcie trwania wydarzenia na wszystkich uczestników czekać będą liczne atrakcje m.in. Występy grup tanecznych i wokalnych z GOK, występ zespołu „Magdalena Domańska & Beniamin Głuszek oraz zespołu „Nevermind”. Pomiędzy występami artystycznymi będą odbywały się licytacje unikalnych przedmiotów podarowanych przez sponsorów jak również gadżetów WOŚP. Akcję wesprze także Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Długołęka z wolontariuszką Anną Hermińska na czele, która podczas specjalnych pokazów psów ratowniczych będzie zbierać pieniądze na placu przed sklepem Selgros Cash & Carry.

Grzegorz Zmarzły

Dodano: 8 stycznia, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.