Wiosenna bitwa o Wrocław

Już niebawem nad Bąkowem pojawi się eskadra polskich samolotów z okresu I i II wojny światowej, które stoczą ze sobą powietrzną walkę. W rolę pilotów wcieli się grupa modelarzy z całego kraju, zapewniając nam niezapomniane wrażenia. 

Widowisko będzie świetną okazją do spędzenia czasu z rodziną oraz poznania szczypty historii lotnictwa. Poza zawodami, odbędą się pokazy latania samolotów, szybowców, helikopterów oraz hexakopterów. Miłośnicy modelarstwa będą mogli dodatkowo obejrzeć wystawę pojazdów zdalnie sterowanych. Na zakończenie imprezy planowane jest wspólne ognisko. Mamy nadzieję, że niebo nad Bąkowem będzie tego dnia pokryte nie tylko modelami, ale również błękitem i grzejącym nas Słońcem.

Wstęp wolny!
 

Dodano: 25 marca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.