Wizyta pani wójt w Publicznym Gimnazjum w Wilczycach

Pani wójt odwiedziła dziś młodzież gimnazjalną ze szkoły w Wilczycach. Nowi uczniowie gimnazjum zostali pasowani na pełnoprawnych członków tej szkoły. Zanim jednak nadszedł ten oficjalny moment musieli zapoznać się z historią i dokonaniami patrona szkoły – Marii Skłodowskiej-Curie. Jej życiorys został zaprezentowany w bardzo oryginalny sposób. Uczniowie starszych klas , pod okiem nauczycielki Hanny Banaszczyk, nagrali film fabularny obrazujący życie patronki. Pani Łebek skierowała kilka ciepłych słów do pierwszoklasistów, życząc im chęci do zdobywania wiedzy naukowej oraz aktywnego korzystania z młodości, która jest przecież tak ulotna. Pani wójt nie przyjechała do Wilczyc z pustymi rękoma, każdemu gimnazjaliście wręczyła prezent, który na pewno przyda się w codziennej szkolnej pracy.

Dodano: 14 listopada, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.