Wnioski do budżetu

 

Drodzy Państwo – mieszkańcy Gminy Długołęka.

Przypominam, że zgodnie z uchwałą Rady Gminy Długołęka do 15 września każdego roku możecie Państwo składać wnioski do budżetu gminy na rok następny. Z uwagi na fakt, że 15 września w tym roku wypada w sobotę, wnioski składać można do 17 września, tj. do poniedziałku.

Zachęcam, aby skorzystali Państwo z tego uprawnienia i zgłaszali wasze potrzeby, pomysły, inicjatywy, sygnalizowali sprawy dla Was najistotniejsze i najpilniejsze. Wnioski te można przesyłać pocztą na adres urzędu gminy, składać osobiście w Biurze Podawczym Urzędu Gminy Długołęka lub drogą elektroniczną na adres mailowy: gmina@gmina.dlugoleka.pl. Jednocześnie bardzo proszę o rozpowszechnienie tej informacji wśród Państwa najbliższych, czy też wśród znajomych – mieszkańców naszej gminy.

Z góry dziękuję za wszystkie pomysły i życzę Państwu spokojnego weekendu.

 

Iwona Agnieszka Łebek

Wójt Gminy Długołęka

 

Dodano: 14 września, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.