Wójt Gminy Długołęka Iwona Agnieszka Łebek po raz kolejny w finale konkursu „Wójt Roku”

Szanowni Państwo!
             Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że Wójt Gminy Długołęka Iwona Agnieszka Łebek po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie dziesięciu finalistów krajowego konkursu do tytułu „Wójt Roku 2011”. To już 11 edycja prestiżowego konkursu, przedstawiającego wybitne osobowości samorządu terytorialnego w Polsce. Konkurs, organizowany jest przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP,  nad którym Honorowy patronat sprawuje Prezydent RP Bronisław Komorowski, a współpatronem jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki.
            Warto nadmienić, iż jednostki samorządu terytorialnego reprezentowane przez finalistów konkursu charakteryzują się wysokim poziomem wydatków inwestycyjnych, prowadzą efektywną politykę finansową oraz strategię zrównoważonego rozwoju.
Kandydatury do tytułu „Wójt Roku 2011” zgłaszane były pisemnie przez osoby, instytucje i organizacje. Zgłoszenie zawierało opis osiągnięć Wójta za rok 2011.  Kolejny etap konkursu polega na wyborze swojego kandydata w głosowaniu audiotele. Tytuł „Wójta Roku 2011” otrzyma osoba, która uzyska najwięcej SMS-ów w głosowaniu widzów.
ZAGŁOSUJ NA SWOJEGO WÓJTA!!!
Wyślij sms o treści 6 na numer 7120
(koszt wysłania jednego sms-a to 1,23 zł z VAT)
 
            Sylwetki finalistów będą prezentowane na antenie Programu 1 TVP S.A. codziennie od 25 stycznia do 10 lutego 2012 roku o godz. 12.40.
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 18 lutego 2012 roku.

Dodano: 19 stycznia, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.