Wójt Roku 2012

Dziś ostatni dzień, w którym można oddać głos na Iwonę Agnieszkę Łebek w konkursie "Wójt Roku 2012". Wystarczy wysłać SMS o treści 5 na numer 7120 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).  – Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogę znaleźć się w gronie finalistów konkursu na wójta roku. To dla mnie wielki zaszczyt oraz dowód na to, że podejmowane przeze mnie działania na rzecz rozwoju gminy zyskują uznanie w oczach mieszkańców i komisji konkursowej. Rok 2012 był dla nas szczególny pod kątem wielu bardzo ważnych inwestycji m.in. budowy publicznego żłobka, kolejnego "Orlika", remontów świetlic, doposażania placów zabaw i siłowni napowietrznych, rozbudowy sieci kanalizacyjnej – mówi Iwona Agnieszka Łebek. O zakwalifikowaniu się do konkursu decyduje ankieta, w której opisane są wszystkie przedsięwzięcia realizowane przez włodarzy gmin. Tytuł „Wójta roku 2012” oraz nagrody w postaci dyplomu i pamiątkowej statuetki otrzyma osoba, która uzyska najwięcej głosów za pośrednictwem SMS. Pozostali finaliści otrzymają dyplomy uczestnictwa w finale konkursu. Wójt gminy Długołęka jest jedynym reprezentantem województwa dolnośląskiego. Trzymamy mocno kciuki i zachęcamy do wysyłania smsów. Zachęcamy również do obejrzenia spotu przedstawiającego sylwetkę pani wójt – codziennie o 15:20 w TVP 1.

Adrian Walczyk
 

                                                                                                                                                                                                                            

Dodano: 9 stycznia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.