Wyścig młodzieży o Puchar Starosty

23 października w Siechnicy na torze kartingowym "Mała Monza" odbył się I Wyścig Młodzieży pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Wrocławskiego.

W wyścigu udział wzięło 29 uczniów szkół podstawowych. Po kilku minutach rozgrzewki, kierowcy rozpoczęli walkę o uzyskanie jak najlepszego czasu okrążenia. Do 3 grup finałowych przeszła najszybsza  "osiemnastka".

Puchary zwycięzcom wręczyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego we Wrocławiu: Starosta Andrzej Szawan, Wice Starosta Jerzy Fitek oraz Radny Krzysztof Dworak.

Wyniki finału "A":

I miejsce – Bartosz Mila (gmina Długołęka),

II miejsce – Szymon Gawron (gmina Żórawina),

III miejsce – Paweł Ryło (gmina Długołęka).

Wyniki finału "B"

I miejsce – Dawida Marca (Siechnice),

II miejsce – Jankowi  Gołębiewskiemu (Długołęka),

III miejsce – Wojtek Radzichowski (Żurawina).

Naszą Gminę na zawodach reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Mirkowie w osobach:

Bartosz Mila, Marysia Gołębiewska, Jan Gołębiewski, Konrad Woszczyk, Rafał Tymków, Krzysztof Czaja, Jędrzej Wiliński, Bartosz Boluk, Paweł Ryło, Aleksander Pietrzykowski (gmina Długołęka)

Dodano: 15 listopada, 2011