Wystawa „Nim rak da znak” w urzędzie gminy

10 listopada serdecznie zapraszamy wszystkie panie na wyjątkowy wernisaż wystawy fotograficznej „Nim rak da znak”, która promuje profilaktykę przeciwnowotworową.

Ekspozycja zorganizowana przez Stowarzyszenie Amazonek Femina – Fenix, od lat wspierające kobiety dotknięte rakiem piersi, stanie w holu urzędu gminy.

Fotografie Marty Szczygłowskiej i Izy Moczarnej-Pasiek przedstawiają kobiety w różnym wieku, które opowiadają o tym, jak uniknąć choroby. Jedna z tablic prezentuje listę miejsc w województwie dolnośląskim, gdzie można zrobić bezpłatne badania cytologiczne. Po wernisażu wszystkie panie będą miały szansę skorzystania z nauki samobadania piersi. Zapraszamy na godz. 16.30 – naprawdę warto!

Dodano: 30 października, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.