Wysyp gwiazd w Długołęce – to będzie naprawdę gorące lato

Znamy już gwiazdy tegorocznej edycji Dni Gminy Długołęka. 29 czerwca na scenie w parku Szczodre wystąpią Skaldowie oraz Kamil Bednarek. Wcześniej w Borowej zagra z kolei legenda polskiego bluesa – zespół Dżem.

Imprezy plenerowe w gminie Długołęka organizowane są na najwyższym poziomie. W ciągu ostatnich lat wystąpiły tu takie gwiazdy, jak: Blue Cafe, Justyna Steczkowska, Edyta Geppert, Feel oraz zespół Boys. Wójt gminy podkreśla, że przy wyborze gwiazd zawsze kieruje się chęcią dotarcia do jak najszerszej grupy odbiorców. – Chcemy, żeby każdy znalazł coś dla siebie. W tym roku młodzi będą mieć Bednarka, starsi Skaldów a na deser ponadpokoleniowy Dżem – mówi Iwona Agnieszka Łebek.

Jamajka w parku Szczodre

Kamil Bednarek to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Zaszczepił na polskiej scenie nowego ducha reagge i zaraża publiczność pozytywną energią. 29 czerwca będzie główną gwiazdą XIII Dni Gminy Długołęka. Swoją profesjonalną przygodę na scenie rozpoczął od programu „Mam talent”, co idealnie wpasowuje się do planu Dni Gminy. To właśnie podczas imprezy rozegra się finał konkursu „Gminne Talenty”. Przed Bednarkiem na scenie zagrają Skaldowie. Organizatorzy nie zdradzają jeszcze wszystkich atrakcji, ale jak zapewniają: – Jedno jest pewne… tego dnia długo nie wymażecie z pamięci.

Majówka z Dżemem

Gratką dla fanów mocnych brzmień będzie koncert legendy polskiego bluesa. Dżem zagra swój koncert 2 maja w Borowej. Bilety można nabyć w wydziale promocji Urzędu Gminy Długołęka. Miejsca przy stole biesiadnym kosztują 50 zł od osoby. Miejsca stojące to koszt 30 zł. Przed gwiazdą wieczoru na scenie zaprezentuje się lokalna grupa rockowa Temperatura. Początek koncertu o godz. 18. – To będzie niewątpliwie jeden z największych i najgłośniejszych koncertów w naszej gminie. Jako wielka fanka Dżemu nie mogę się już doczekać – mówi wójt gminy. 

Adrian Walczyk

Dodano: 31 marca, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.