XII edycja Zawodów w Powożeniu już za nami

W miniony weekend odbyła się XII edycja Ogólnopolskich Zawodów w Powożeniu. Do Siedlca Trzebnickiego przyjechały aż 44 drużyny z Polski i z zagranicy, aby rywalizować ze sobą w maratonie, powożeniu i w konkurencjach zręcznościowych. „Przez całą dotychczasową historię zawodów pokazaliśmy, że w Siedlcu mamy wspaniałą atmosferę, kochamy konie i potrafimy robić zawody w powożeniu na najwyższym poziomie” mówił dyrektor zawodów Dariusz Śmichura. Podziękował również wszystkim wolontariuszom pomagającym przy organizacji zawodów.
W Siedlcu tego dnia dominowali zawodnicy i ich drużyny. Nie zabrakło jednak licznej publiczności, z czego niektóre twarze znamy już z poprzednich edycji zawodów. Impreza jest również świetną okazją do promocji naszych gminny artystów i społeczników. I tak mogliśmy podziwiać wyroby artystyczne z pracowni ceramicznej Państwa Szynol z Pasikurowic czy też skosztować przysmaków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Godzieszowej.
To był kolejny udany i niezapomniany weekend w gminie Długołęka!

Dodano: 9 lipca, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.