XIX Cross Szczodre 2012

6 czerwca 2012 roku po raz dziewiętnasty w historii biegu na trasę crossu wyruszyło 400 uczniów wszystkich szkół z gminy Długołęka. Jak co roku impreza organizowana przez Szkołę Podstawową im. Polskiej Niezapominajki w Szczodrem odbyła się w miejscowym parku. Tradycyjnie już w przygotowanie zawodów zaangażowali się  strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczodrem oraz członkowie Rady Rodziców. W tym roku funkcję Sędziego Głównego  pełnił pan Józef Jarosz. Celem corocznych zawodów jest popularyzowanie kultury fizycznej, propagowanie zdrowego stylu życia, mobilizowanie dzieci i młodzieży do podejmowania aktywności fizycznej, a przy okazji promowanie idei walki fair play.

Bodźcem do wytrwałej rywalizacji zawodników były nie tylko ciekawe nagrody ufundowane przez Gminę Długołęka, które w imieniu Pani Wójt Iwony Agnieszki Łebek wręczyła pani Beata Łabaczuk – Sekretarz Gminy Długołęka, ale również fakt, że Cross Szczodre jest imprezą punktowaną w całorocznej klasyfikacji w rywalizacji sportowej szkół.

Wszystkim uczestnikom (było wśród nich także kilkanaścioro dzieci z klas młodszych) dziękujemy za udział. Zwycięzcom i nagrodzonym za zajęcie trzech pierwszych miejsc gratulujemy. Za rok czeka nas jubileuszowy bieg, do udziału, w którym już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację indywidualną nagrodzonych i klasyfikację generalną biegu.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

ROCZNIK

Dziewczęta

Chłopcy

1999

1.Roksana Chmielewska

Szczodre

1.Jędrzej Kosiński

Siedlec

2. Agata Lewandowska

Szczodre

2. Jędrzej Wiliński

Mirków

3.Aleksandra Krupka

Kiełczów

3.Kajetan Błotnicki

Kiełczów

2000

1.Nikola Krysik

Kiełczów

1.Michał Wilk

Szczodre

2.Weronika Bakunowicz

Borowa

2.Daniel Rejak

Dobroszów

3. Paulina Zapiór

Kiełczów

3.Adrian Wierzbicki

Kiełczów

2001

1.Joanna Magda

Kiełczów

1.Krystian Jarosz

Borowa

2. Aleksandra Kucharska

Łozina

2.Maciej Głogowski

Kiełczów

3. Oliwia Drożdż

Mirków

3.Dariusz Sacharewicz

Siedlec

GIMNAZJUM

ROCZNIK

Dziewczęta

Chłopcy

1996

1.Paulina Słowińska

Siedlec

1.Piotr Falkowski

Borowa

 

2.Anna Szczerba

Borowa

2.Tomasz Witkowski

Wilczyce

 

3.Monika Owczarek

Borowa

3.Bartosz Szymczyk

Łozina

1997

1.Patrycja Dragan

Łozina

1.Grzegorz Rudkiewicz

Łozina

 

2.Joanna Cieślik

Siedlec

2.Michał Dejneka

Łozina

 

3.Karolina Korfel

Siedlec

3.Rafał Kluska

Długołęka

1998

1.Urszula Skawska

Łozina

1.Patryk Wilk

Wilczyce

 

2.Gabriela Majder

Siedlec

2.Rafał Roszak

Borowa

 

3.Ola Bober

Długołęka

3.Radek Tryba

Wilczyce

Agnieszka Cichorek
Dyrektor Szkoły Podstawowej
im. Polskiej Niezapominajki
w Szczodrem
Dodano: 13 czerwca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.