XVI Dni Gminy Długołęka za nami

24 czerwca odbyły się XVI Dni Gminy Długołęka. Gwiazdami imprezy były zespoły Bethel i Perfect.

Wydarzenie trwało od godz. 14 do 2 w nocy. Oprócz gwiazd muzycznych było wiele atrakcji sportowych, stoisk promocyjnych klubów sportowych z naszej gminy, warsztatów i animacji.

Rozegrany został finał II Gminnego Turnieju Piłki Siatkowej na Piasku – wygrała drużyna Śliwice Plus. Odbył się również finał „Gminnych Talentów” – zwyciężczynią została Aleksandra Czerwińska z Kiełczówka, która zaśpiewała „Niech żyje bal”.

Wójt Iwona Agnieszka Łebek wręczyła tytuł Osobowości Gminy Długołęka rodzinie Benkowskich, Wandzie Saltarskiej i Zespołowi Ludowemu „Lejwoda” a także podziękowała sponsorom, którzy najbardziej wsparli organizację święta gminy: Konradowi Jaskulskiemu (Drewnex – sponsor główny), Janowi Chorostkowskiemu (PBO Dach Bud), Wojciechowi Heydlowi (ZEW Kogeneracja S.A.) i Markowi Kopyłowskiemu (Leroy Merlin).

Impreza zakończyła się efektownym pokazem pirotechnicznym nad stawami oraz zabawą taneczną przy muzyce na żywo. Fotorelacja znajduje się na www.facebook.com/wdlugolece

Sponsorzy XVI Dni Gminy Długołęka:

Drewnex – sponsor główny
PBO Dach Bud
Leroy Merlin
ZEW Kogeneracja S.A.
Brave Design
Jamp
Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych
Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka
Bank Spółdzielczy w Oleśnicy/oddział Długołęka
Haston City Hotel
Gam Kia Fiat
Avon
Clarena
Sentido
Lech-Pol Hotele i Restauracje
Nawrot
Park Domaszczyn

Dodano: 28 czerwca, 2017

Komentarze

Komentowanie wyłączone.