XVI Dni Gminy Długołęka

24 czerwca w sobotę zapraszamy do parku w Szczodrem na XVI Dni Gminy Długołęka. Wystąpi Bethel oraz Perfect.

Na początku będzie trzęsienie ziemi a potem n a p i ę c i e będzie tylko wzrastać! Startujemy o godz. 14 koncertem finałowym „Gminnych Talentów 2017”. Dziesiątka utalentowanych mieszkańców gminy Długołęka powalczy o sympatię i głosy publiczności oraz czek na tysiąc złotych. Na scenie wystąpią: MJF Band, Piotr Dąbrowski, Kamil Kornacki, Two HeartsOne Voice, Wilczy Band, Aleksandra Czerwińska, Michał Juszczyk, Julia Wojteczek i Marcel Mijalski, Blast Kiełczów „Blaściaki”, Dorota Szydełko. Do 18 czerwca trwa głosowanie na„Gminny Talent Internautów 2017” w aplikacji BLISKO. Wizytówki wszystkich uczestników konkursu znajdują się na www.facebook.com/wdlugolece a szczegóły dotyczące działania apki na www.sisms.pl.

Rozrywka, zabawa, relaks

Podczas dni gminy rozstrzygniemy III Gminny Turniej Piłki Siatkowej na Piasku (więcej piszemy o nim na str. 2) i rozlosujemy atrakcyjne nagrody wśród uczestników zbiórki pieniężnej „Długołęka dla Rwandy”. Nie zabraknie różnorodnej oferty handlowej (zabawki, kosmetyki, rękodzieło itd.) i cateringowej oraz atrakcji dla najmłodszych (wesołe miasteczko, animacje, warsztaty i wiele innych) i nieco starszych (futbol amerykański, skimboarding, frisbee). Gwiazdami muzycznymi święta gminy będą reprezentanci reggae, dub i ska – zespół Bethel (koncert o godz. 15.45) oraz wyjadacze polskiej sceny muzycznej – grupa Perfect (koncert o godz. 18). Tradycji stanie się zadość i Dni Gminy Długołeka zakończy efektowny pokaz fajerwerków (godz. 22) oraz zabawa taneczna do późnych godzin nocnych przy muzyce na żywo (godz. 20-2). – Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców gminy i okolic na wyjątkowy dzień pełen pozytywnych emocji. Postaramy się, by wszystko zagrało perfekcyjnie – mówi wójt Iwona Agnieszka Łebek

Dodano: 9 czerwca, 2017

Komentarze

Komentowanie wyłączone.