Dożynki Gminy Długołęka

28 sierpnia zapraszamy do Kamienia na Dożynki Gminy Długołęka.

Święto plonów rozpocznie się o godz. 12.45 korowodem dożynkowym i mszą świętą pod przewodnictwem bp Adama Bałabucha. Na scenie wystąpią: Grzegorz Halama, MIG, Anna-Maria i Gentleman’s.

Poza sceną mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wsie wystawią się ze swoimi stoiskami, odbędzie się turniej wsi, rękodzielnicy zaprezentują swoje produkty, najmłodsi będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach i animacjach.

Nie zabraknie pokazu fajerwerków (21.30), darmowych przejazdów ciuchcią na miejsce imprezy i potańcówki z muzyką na żywo. Zapraszamy!

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na www.facebook.com/wdlugolece i śledzenia szczegółów.

header-logo

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest Sponsorem Wydarzenia Dożynki Gminne 2016 (Długołęka).

W ramach swej działalności GAZ-SYSTEM S.A. aktywnie angażuje się w dialog z otoczeniem oraz wspiera inicjatywy między innymi z zakresu odpowiedzialnych inwestycji, sportu czy ekologii.

Prowadzone przez spółkę inwestycje w zakresie rozbudowy systemu przesyłowego, służące dywersyfikacji dostaw gazu ziemnego oraz bezpieczeństwu energetycznemu kraju, wzmacniają poczucie odpowiedzialności GAZ-SYSTEM S.A. za mieszkańców regionów oraz wykorzystywane zasoby naturalne. Spółka dokłada wszelkich starań, aby podejmowane działania były w pełni rozumiane i akceptowane, realizowane z poszanowaniem środowiska oraz stwarzały szansę na to, by dany region odnosił korzyści z wdrażanych projektów.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W ramach programu inwestycyjnego 2015 – 2025 GAZ-SYSTEM S.A. planuje wybudować ponad 2000 km nowych gazociągów w zachodniej, południowej i wschodniej części Polski. Dotychczas zrealizowane inwestycje oraz usługa fizycznego i wirtualnego rewersu na gazociągu jamalskim pozwoliły na znaczne zwiększenie technicznych możliwości importowych z kierunku innego niż wschodni.

Osoby bliżej zainteresowane realizacjami inwestycji firmy GAZ-SYSTEM S.A. zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.gaz-system.pl.

Dodano: 23 sierpnia, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.