XVII Dni Gminy Długołęka

24 czerwca br. w parku w Szczodrem odbędą się XVII Dni Gminy Długołęka!

Impreza rozpocznie się o godz. 14:00. W programie między innymi: Anna Jantar Cover Show, pokaz „Niepodległa” organizowany przez Gwardię Gryfa, liczne atrakcje dla dzieci, pokaz pirotechniczny z niespodzianką oraz zabawa taneczna. Nie zabraknie także strefy gastronomicznej oraz handlowej.

Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie zespół PECTUS!

Już teraz zachęcamy do odwiedzenia parku w Szczodrem i wspólnej zabawy!

Dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie przy organizacji: Drewnex Konrad Jaskulski – sponsor główny, Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o., Perfecta, Selgros Cash & Carry, Bank Spółdzielczy w Oleśnicy oddział w Długołęce, Renault Nawrot, Giga Market Leroy Merlin w Mirkowie, Zakład Galwanizacyjny Elżbieta Gajęcka, Hafele Polska, Agaz Piotr Nowak, AN-GREG Grzegorz Stiller.

Regulamin

 

Dodano: 30 maja, 2018

Komentarze

Komentowanie wyłączone.