XXI Sejm Dzieci i Młodzieży

Informujemy, iż trwa rekrutacja do XXI Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Dla uczniów i uczennic gimnazjów i liceów to szansa, żeby zbadać i zmienić przestrzeń publiczną wokół siebie oraz możliwość aby zasiąść w ławach poselskich.

SDiM jest projektem edukacyjnym, którego siłą są jego uczestnicy. Co roku kilkaset młodych, pełnych pasji, energii i pomysłów ludzi z całej Polski pokazuje, że ich wspólnym celem jest aktywne działanie oraz zmiana otaczającego ich świata. Do udziału zachęcamy wszystkich, którzy już są aktywni społecznie, jak i tych, którzy są zainteresowani działaniem w swoim środowisku.

Rejestracja i czas na wykonanie zadania rekrutacyjnego trwa do 7 kwietnia 2015 r.

Szczegóły na stronie http://www.ceo.org.pl/pl/sejmmlodziezy

Dodano: 3 kwietnia, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.