XXIII FORUM MŁODYCH

Jeśli chcecie ciekawie spędzić wakacyjny czas, robiąc coś nie tylko dla ciała, ale również dla ducha, w imieniu organizatorów w dniach 2-11 lipca zapraszamy do Dobroszyc na XXIII Forum Młodych.

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej to katolicka organizacja zrzeszająca młodzież z całej Polski i nie tylko. Podczas wyjazdów rekolekcyjnych i wspólnych spotkań młodzi ludzie mają szansę oderwać się od komputerów i smartfonów, nawiązać nowe znajomości i spędzić czas w niebanalny sposób. Opiekunami organizacji są księża Salwatorianie, którzy od 20 lat w Dobroszycach organizują wydarzenie pn. „Forum Młodych”. Młodzież ma możliwość wymiany opinii i doświadczeń, a także rozwoju własnych zdolności poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju warsztatach: pierwszej pomocy, piłki nożnej, języka migowego, tanecznych, krawieckich, beat-boxu, wełniarskich, gospel, fotograficznych, wojskowych, teatralnych czy Lectio Divina. Nowością w tym roku będą zajęcia ze skimboardingu, warsztat migowy oraz Be fit. Na tegorocznym spotkaniu pojawią się ciekawi goście: m. in. Siostra Gaudia, Mikołaj Kapusta (znany YouTuber) i Janek Mela. Kolejna nowość w tym roku to kino plenerowe. Zwieńczeniem wydarzenia będzie Święto Młodych. To czas podsumowania, zabawy, licznych koncertów oraz prezentacji grup warsztatowych. Wystąpią takie gwiazdy jak: Luxtorpeda, Zakopower czy Sąsiedzi – finaliści Salwatoriańskiego Festiwalu Piosenki Religijnej. Koszt imprezy to 240 zł za 10 dni (łącznie z noclegiem, ubezpieczeniem, wyżywieniem, atrakcjami i dodatkowymi prezentami dla każdego uczestnika). Hasło XXIII Salwatoriańskiego Forum Młodych brzmi: RAZ SIĘ ŻYJE.

Dodano: 28 czerwca, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.