Zaplanuj weekend w gminie Długołęka

Przed nami kolejne uroczystości weekendowe, w których na pewno warto się wziąć udział. W sobotę zapraszamy wszystkich do Pasikurowic, gdzie odbędą się zawody sportowo – pożarnicze OSP z gminy Długołęka. Impreza rozpocznie się o godz. 14:00, a poza sportową rywalizacją, organizatorzy przygotowali dla wszystkich gości wszystko to, co każda dobra biesiada mieć powinna, a więc: dużo jedzenia, dużo wody, dmuchańce dla dzieci i zabawa taneczna (od godz. 19:00). Organizatorem zawodów jest OSP Pasikurowice, natomiast sponsorem Gmina Długołęka. Z dala od hucznej zabawy, a dokładnie w Godzieszowej, odbędzie się IV Pielgrzymka Miłośników i Sympatyków Koni. Jak sama nazwa wskazuje, wszystkie osoby, które są emocjonalnie i zawodowo związane ze sportem hippicznym, powinny zjawić się na corocznym spotkaniu. Poza modlitwami, organizatorzy przewidzieli również poczęstunek, pokazy dyscyplin konnych oraz co najważniejsze długie dyskusje, poświęcone wspólnej pasji. Pielgrzymka potrwa przez cały weekend. Szczegółowy plan dostępny jest w zakładce wydarzenia na naszym profilu na facebook’u

http://www.gmina.dlugoleka.pl/Aktualnosci/Lubie-to!.aspx

Dodano: 11 września, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.