Zapraszamy na I Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy

19 grudnia w Długołęce odbędzie się I Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, na które już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy.

Jarmark rozpocznie się o godz. 10. Stoiska będą zlokalizowane na placu za urzędem gminy (ul. Robotnicza 12). Oferta handlowa będzie dla każdego: rękodzielnicy, punkty gastronomiczne, sprzedawcy ozdób świątecznych, karpia czy choinki. Na jarmarku znajdzie się wszystko co potrzebne do zorganizowania świąt. Wybór prezentów dla bliskich będzie tak duży, że z pewnością znajdą Państwo coś odpowiedniego: ceramika, ręcznie robione ozdoby świąteczne, cuda robione na szydełku, biżuteria itp. Poza tym w sprzedaży będą choinki, karpie, przekąski i grzaniec, który będzie można wypić w stylizowanym, specjalnie dedykowanym naszemu wydarzeniu kubku.

Gość specjalny i jeszcze coś

Jak zwykle nie zapomnieliśmy o najmłodszych gościach. Odwiedzi nas św. Mikołaj, który zaprosi dzieci do swojego domu. Zaprosimy młodzież na warsztaty zdobienia pierników i do przytulnego kącika z bajkami o tematyce świątecznej – będą je czytać panie z biblioteki gminnej. Odbędzie się również kiermasz tych książek – kolejny, świetny pomysł na upominek. Nie zabraknie także dobrej muzyki, również na żywo! I Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy zapowiada się naprawdę ciekawie. Liczymy na Waszą obecność, bo tylko z Państwem będziemy mogli stworzyć magiczną atmosferę. Jarmark będzie otwarty do godz. 21. Do zobaczenia!

Dodano: 9 grudnia, 2015

Komentarze

Komentowanie wyłączone.