Zapraszamy na Konferencję „Gmina Długołęka w Unii Europejskiej”

Druga konferencja z cyklu: „Gmina Długołęka w Unii Europejskiej” odbędzie się dnia 19 października 2012 roku w godzinach 16:00- 19:00 w Sali obrad Urzędu Gminy Długołęka

 Program konferencji:-

– Przywitanie gości i otwarcie konferencji – Wójt Gminy Długołęka – Iwona Agnieszka Łebek;

– Prezentacja projektów inwestycyjnych w Gminie Długołęka realizowanych przy zewnętrznym wsparciu finansowym oraz wyłonionych do dofinansowania w roku 2012 – Przedstawiciel Wydziału Pozyskiwania Zewnętrznych Środków Finansowych i Współpracy z Zagranicą;

– Działalność Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Wrocławiu – przedstawienie informacji na temat aktualnie dostępnych możliwości pozyskania dotacji oraz wstępnych założeń nowego okresu programowania na lata 2014-2020 – Przedstawiciel Punktu;

– Prezentacja projektów edukacyjnych realizowanych przez Gminę Długołęka przy zewnętrznym wsparciu finansowym oraz wyłonionych do dofinansowania w roku 2012 – Przedstawiciel Wydziału Pozyskiwania Zewnętrznych Środków Finansowych i Współpracy z Zagranicą;

– Działalność Gminnego Ośrodka Doradztwa Rolniczego dla mieszkańców Gminy Długołęka – Przedstawiciel Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego;

– „Kulisy pracy Europosła” – wystąpienie gościa specjalnego – Eurodeputowanego VII kadencji Pana Piotra Borysa;

Szczegółowych informacji udziela Wydział Pozyskiwania Zewnętrznych Środków Finansowych
i Współpracy z Zagranicą, pod nr tel. (71) 323-02-87/88.

Dodano: 9 października, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.