Zaproszenie na warsztaty

Szanowni Państwo,

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wraz z Partnerami – Fundacją „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego oraz firmą heapmail Internet Solutions Sp. z o.o. zapraszają dolnośląskie organizacje pozarządowe, przedsiębiorców oraz przedstawicieli samorządów lokalnych do udziału w spotkaniach poświęconych społecznej odpowiedzialności biznesu i współpracy międzysektorowej w regionie Dolnego Śląska.

Planowane spotkanie: 21 września 2012 r., „Dom w Ogrodzie Katarzynka”, Boleścin 8 , godz. od 10:00 do 14:15 . Zapraszamy Państwa do współtworzenia platformy wymiany doświadczeń i przestrzeni integrującej dolnośląskich przedstawicieli sektora małego i średniego biznesu, organizacji pozarządowych oraz samorządów lokalnych w obszarze działań na rzecz społecznej odpowiedzialności przy jednoczesnym wspieraniu współpracy międzysektorowej. Spotkanie ma na celu przygotowanie uczestników do realizacji celów strategicznych w powiązaniu z koncepcją odpowiedzialnego biznesu, tj. z uwzględnieniem interesów społecznych i aspektów środowiskowych.

Na spotkaniu przedstawimy Państwu szereg możliwości i korzyści wynikających zarówno ze stosowania koncepcji społecznej odpowiedzialności przez firmy, jak i ze współpracy międzysektorowej na poziomie lokalnym. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie na adres mailowy michal@krzyzowa.org.pl lub telefonicznie pod nr tel. 74 85 00 364 lub 797 993 698, nie później jak na 2 dni przed planowaną data spotkania.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

 

Dodano: 17 września, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.