Zbliżają się święta. Pamiętajmy o potrzebujących!

 
Wolontariusze ze szkoły w Długołęce postanowili po raz trzeci zorganizować "Akcję Wsparcia”. Od 15 do 19 grudnia w zespole licealno-gimnazjalnym w Długołęce zostanie otwarty magazyn, do którego każdy może przynosić żywność o przedłużonym terminie ważności (ryż, mąka, kasza, makarony, konserwy, słodycze itp.), wszelkie środki czystości oraz odzież. – Jesteśmy pewni, że mieszkańcy naszej gminy chcą i potrafią się dzielić, szczególnie z tymi, którzy najbardziej tej pomocy potrzebują. Zbliżają się święta, a my nie chcemy zapomnieć o rodzinach w potrzebie. Liczymy na pomoc mieszkańców – mówi Paulina Bober, jedna z wolontariuszek. W zeszłym rok w akcję aktywnie włączyli się również uczniowie z Wilczyc.

Dodano: 14 listopada, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.