Złoty certyfikat dla gminy

Urząd gminy w Długołęce został nagrodzony przez Dolnośląski Ośrodek Badania Opinii Społecznej złotym certyfikatem w konkursie Gmina XXI wieku. To spore wyróżnienie, gdyż Gmina XXI Wieku to coroczny program mający na celu wyróżnienie samorządów lokalnych, które szczególną uwagę przywiązują do kompetencji zatrudnianych pracowników i jakości usług świadczonych przez podległe instytucje. 
Celem konkursu jest uhonorowanie – poprzez nadanie certyfikatów – tych samorządów, które poprzez odpowiedni dobór kadr oraz podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych pracowników doprowadziły do wysokiego poziomu świadczonych usług. Urząd gminy w Długołęce w skali 100-punktowej uzyskał aż 95,69 punktów. – Miło mi poinformować, iż w wyniku przeprowadzonego audytu, Państwa samorząd spełnia wszelkie wymogi do otrzymania Złotego Certyfikatu w kategorii Gmina XXI wieku – gratulował pracownikom Piotr Panfil, przedstawiciel organizatora konkursu. W imieniu UG pamiątkowy certyfikat oraz raport z badania odebrała sekretarz Agnieszka Strońska-Rembisz.

 

Dodano: 27 listopada, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.