Zmiana lokali wyborczych

W związku z obowiązującym nowym kodeksem wyborczym powstały nowe okręgi wyborcze. Wiąże się to ze zmianami miejsc do głosowania. 

Podczas tegorocznych wyborów do Parlamentu Europejskiego zrodziły się pewne nieporozumienia spowodowane zmianą lokali wyborczych. Informacja o zmianach pojawiła się na Biuletynie Informacji Publicznej oraz w obwieszczeniach na tablicach w miejscowościach. Niestety wiadomość nie dotarła do wszystkich mieszkańców. Część z nich odwiedzała swoje dawne lokale wyborcze i nie mogła zagłosować. O ewentualnych kolejnych zmianach będziemy informować dodatkowo za pomocą gazety oraz strony internetowej gminy. Wyślemy również do mieszkańców SMS z przypomnieniem. Poniżej przedstawiamy aktualne zestawienie lokali wyborczych. Za powstałe trudności przepraszamy. 

Lokal wyborczy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Długołęce, ul. Szkolna 40
Mieszkańcy Długołęki: Akacjowa, Asnyka, Boczna, Gajowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Kniejowa, Konopnickiej, Kochanowskiego, Kolejowa, Krótka, Kwiatowa, Łowiecka, Malinowa, Miarki, Mickiewicza, Myśliwska, Parkowa, Ptasia, Reja, Słowackiego, Słowicza, Spokojna, Spacerowa, Szkolna, Tuwima, Waryńskiego, Wrocławska, Bukowa, Bzowa, Chabrowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jemiołowa, Jodłowa, Kalinowa, Lawendowa, Lipowa, Magnoliowa, Makowa, Modrzewiowa, Okrężna, Olchowa, Orzechowa, Południowa, Rumiankowa, Sosnowa, Świerkowa, Tęczowa, Wiejska, Wierzbowa, Wschodnia, Wrzosowa, Zachodnia, Zawadzkiego

Lokal wyborczy w Gminnym Ośrodku Kultury w Długołęce, ul. Wiejska 23 
Mieszkańcy Długołęki: Bema, Broniewskiego, Brzozowa, Kopernika, Liliowa, Nowa, Ogrodowa, Polna, Robotnicza, Różana, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Słoneczna, Stawowa, Zielona

Lokal wyborczy w szkole podstawowej w Borowej, ul. Parkowa 2/4
Mieszkańcy miejscowości: Borowa, Stępin

Lokal wyborczy w zespole szkół w Brzeziej Łące, ul. Szkolna 10
Mieszkańcy miejscowości: Brzezia Łąka

Lokal wyborczy w szkole podstawowej w Kiełczowie, ul. Szkolna 3 
I lokal wyborczy: Bawarska, Boczna, Cyprysowa, Hebanowa, Kamienna, Kwiatowa, Lawendowa, Makowa, Miodowa, Platynowa, Południowa, Rzeczna, Sezamkowa, Sielska, Skowronkowa, Słowicza, Słoneczna, Sportowa, Srebrna, Szkolna, Szarotkowa, Wilczycka, Wrzosowa, Zachodnia, Zielona
II lokal wyborczy: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Kasztanowa, Leśna, Letnia, Lipowa, Ładna, Mleczna, Modrzewiowa, Ogrodowa, Orzechowa, Parkowa, Polna, Północna, Różana, Świerkowa, Wiosenna, Wiśniowa, Agrestowa, Bławatna, Dębowa, Dobra, Kręta, Krótka, Sosnowa, Spokojna, Wąska, Wrocławska, Wschodnia, Zgodna

(Oba lokale wyborcze będą znajdować się w szkole podstawowej)

Lokal wyborczy w świetlicy wiejskiej w Januszkowicach, ul. Klonowa 1
Mieszkańcy miejscowości: Januszkowice, Kępa, Dąbrowica, Dobroszów Oleśnicki, Michałowice 

Lokal wyborczy w zespole szkół w Łozinie, ul. Milicka 15
Mieszkańcy miejscowości: Łozina, Budziwojowice, Bąków, Łosice 

Lokal wyborczy w świetlicy wiejskiej w Pasikurowicach, ul. Wrocławska 30
Mieszkańcy miejscowości: Pasikurowice, Ramiszów 

Lokal wyborczy w szkole podstawowej w Szczodrem, ul. Trzebnicka 42
Mieszkańcy miejscowości: Szczodre 

Lokal wyborczy w szkole podstawowej w Węgrowie
Mieszkańcy miejscowości: Węgrów, Krakowiany, Jaksonowice, Zaprężyn, Skała, Bierzyce 

Lokal wyborczy w zespole szkolno-przedszkolnym w Mirkowie, ul. Słowackiego 17
Mieszkańcy miejscowości: Mirków 

Lokal wyborczy w zespole szkół w Siedlcu
Mieszkańcy miejscowości: Siedlec, Godzieszowa, Tokary, Bukowina 

Lokal wyborczy w gimnazjum w Wilczycach, ul. Wrocławska 22
Mieszkańcy miejscowości: Wilczyce, Kiełczówek 

Lokal wyborczy w świetlicy wiejskiej w Piecowicach, ul. Stawowa 20
Mieszkańcy miejscowości: Piecowice, Śliwice, Pietrzykowice, Bielawa 

Lokal wyborczy w świetlicy wiejskiej w Bykowie, ul. Ogrodowa 2
Mieszkańcy miejscowości: Byków, Kamień 

Lokal wyborczy w świetlicy wiejskiej w Kątnej
Mieszkańcy miejscowości: Kątna, Raków, Oleśniczka 

Lokal wyborczy w świetlicy wiejskiej w Pruszowicach, ul Parkowa 11
Mieszkańcy miejscowości: Pruszowice, Domaszczyn 

Dodano: 11 lipca, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.