Zmiana organizacji ruchu na Psim Polu

W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z przebudową ulicy Krzywoustego na odcinku od alei Jana III Sobieskiego do ryneczku na Psim Polu, od 12 maja 2012 roku (sobota) zostaną wprowadzone zmiany tras linii autobusowych 904, 911, 914 i 921 w rejonie Psiego Pola

Autobusy linii 911 i 921 kursujące w kierunku Kiełczowa, od C.H. Korona będą kursowały objazdem aleją Jana III Sobieskiego i ulicą Bora Komorowskiego do ulicy Krzywoustego. (przystanek "Psie Pole – 29103" przeniesiony zostaje w miejsce przystanku "Psie Pole – 29104")

W kierunku przeciwnym od ulicy Krzywoustego pojadą objazdem przez ulicę Bora Komorowskiego, nawrót na wysokości ulicy Zakrzowskiej i dalej aleją Jana III Sobieskiego.

Autobusy linii 904 i 914 kursujące w kierunku Długołęki, od C.H. Korona będą kursowały objazdem aleją Jana III Sobieskiego i ulicą Bora Komorowskiego do ulicy Krzywoustego. Przystanek "Psie Pole – 29103" zostaje przeniesiony na ul. Bierutowską, w miejsce przystanku "Psie Pole – 29115" – vis a vis Lidl’a).

W kierunku przeciwnym od ulicy Krzywoustego (na wysokości Domu Kultury przy skrzyżowaniu z ulicą Kiełczowską zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek: "Psie Pole – 49104") pojadą objazdem przez ulicę Bora Komorowskiego, nawrót na wysokości ulicy Zakrzowskiej i dalej aleją Jana III Sobieskiego.

Prosimy zapoznać się ze schematem przebiegu linii oraz miejscem rozlokowania przystanków zastępczych (zdjęcie obok).

źródło informacji: Urząd Miejski Wrocławia, www.sevibus.pl

Dodano: 8 maja, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.