Znamy finalistów „Gminnych Talentów 2014”

Jurorzy wybrali dziesiątkę finalistów "Gminnych Talentów 2014", którzy wystąpią na Dniach Gminy Długołęka i powalczą o nagrodę finansową. Sprawdź czy jesteś jednym z nich!

Castingi do „Gminnych Talentów” zostały przeprowadzone w pięciu szkołach na terenie gminy. W sumie przed jurorami zaprezentowało się blisko 80 uczestników. Niestety tylko dziesiątka przejdzie do etapu finałowego i powalczy o 1000 zł. Jak zdradzają jurorzy decyzja nie była łatwa. – Regulamin zakładał wybór dwóch uczestników z każdej szkoły. Niestety przez to musieliśmy wyeliminować naprawdę zdolnych ludzi. Mamy nadzieję, że nie zniechęcą się i wystąpią u nas za rok – mówi Anna Chomicka, kierownik wydziału promocji. – Chcemy zaprezentować na Dniach Gminy ludzi o różnych talentach, dlatego wybraliśmy zarówno osoby śpiewające, grające na instrumentach oraz tancerzy – dodaje.

Lista finalistów:

1. Zespół „Nie ma to tamto”
2. The K&M: Karol Rajter i Mateusz Kruszyński
3. Nikoletta Żmuda
4. Dance team: Michał Wesołowski i Paulina Pastusińska
5. Łukasz Rudkiewicz
6. Zuzanna Młotek
7. Konrad Jakubiszyn, Kamil Mak, Jakub Michalski
8. Kamila Florek
9. Laura Kurek
10. Zgraja ze Stępina

PS Pamiętajcie, że naprawdę jesteście świetni i nigdy nie rezygnujcie ze szlifowania swojego talentu! Na castingach poznaliśmy wspaniałych ludzi i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania. Wybór dziesiątki najlepszych z góry nie mógł być ani dobrą, ani złą decyzją. Prawdziwych talentów w naszej gminie jest znacznie więcej!

Adrian Walczyk
XII Dni Gminy Długołęka odbędą się 29 czerwca w Szczodrem. Gwiazdą imprezy będzie Kamil Bednarek.

Zobacz galerię zdjęć z "Gminnych Talentów" na naszy facebookowym profilu: www.facebook.com/wdlugolece

Dodano: 25 kwietnia, 2014

Komentarze

Komentowanie wyłączone.