Zostań przyjaciele św. Mikołaja

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Długołęce zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie I edycji akcji „Zostań Przyjacielem Świętego Mikołaja”. Aby akcja w pełni się powiodła konieczne jest zaangażowanie w nią wielu ludzi dobrego serca, dlatego zwracamy się z prośbą do Państwa o wsparcie naszej akcji w dowolny sposób: przekazanie nowych zabawek,maskotek, gier, artykułów szkolnych, książek, słodyczy i innych gratisów. 

30 listopada organizujemyzabawę Mikołajkową, na którą zostaną zaproszone dzieci z naszej gminy, z którymi pracuje GOPS
w Długołęce. Każdy sponsor akcji zostanie uhonorowany tytułem „Przyjaciel Świętego Mikołaja”. Ponadto lista sponsorów
zostanie umieszczona na naszej stronie internetowej www.gopsdlugoleka.pl. Jeśli chcą Państwo przekazać nam prezenty, które następnie trafią do paczek mikołajowych to najlepiej przywieźć je lub wysłać przesyłką na adres: Długołęka, ul. Szkolna 40 a do dnia 28.11.2013r.

Dodano: 29 października, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.