Zostań WSPÓŁCZESNYM BOHATEREM

Ogłaszamy konkurs dla wszystkich wolontariuszy i ludzi dobrego serca, którzy działają na rzecz mieszkańców naszej gminy! Może to TY jesteś poszukiwanym przez nas WSPÓŁCZESNYM BOHATEREM?!

Szukamy superbohaterów i superbohaterek, którzy w latach 2014-2015 wykazali się zaangażowaniem w działania społeczne skierowane do mieszkańców naszej gminy. Wybieramy naszych bohaterów w trzech kategoriach:

MISJA WOLONTARIAT – kategoria skierowana do wolontariuszy lub zorganizowanych grup, którzy działają w sposób sformalizowany (np. w ramach stowarzyszeń czy też innych instytucji) i realizowali projekty i akcje na rzecz mieszkańców z naszej gminy. Super wolontariusze nie muszą mieszkać w gminie Długołęka, ważne aby swoją pomocą, wsparciem i działaniami objęli naszych mieszkańców.

NIEZWYKLI PO GODZINACH – to wszyscy Ci, którzy mimo, że nie realizuję się na co dzień w żadnych instytucjach charytatywnych czy wolontariackich, zrealizowali z czystej potrzeby serca i chęci pomocy, akcję wsparcia lub inne społeczne działanie na rzecz mieszkańców gminy Długołęka.

BOHATER W AKCJI – ta kategoria przeznaczona jest do osób, które wykazały się wyjątkową postawą i odwagą podczas niesienia pomocy w sytuacjach zagrożenia, również z narażeniem życia lub zdrowia.

Jeśli jesteś opisaną wyżej osobą, lub jeśli znasz kogoś takiego, to właśnie CIEBIE SZUKAMY!

Chcemy Cię poznać i nagłośnić Twoją działalność! Razem szerzmy postawy wolontariackie wśród mieszkańców gminy Długołęka.

 

Zachęcamy JUŻ DZIŚ do wzięcia udziału w konkursie „WSPÓŁECZEŚNI BOHATEROWIE”. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy  [Formularz zgłoszeniowy – Współcześni bohaterowie] i wyślesz go na adres promocja@gmina.dlugoleka.pl lub złożysz go w urzędzie gminy (Długołęka, ul. Robotnicza 12) w terminie do 30 kwietnia 2016 r.

Oprócz wspaniałych nagród rzeczowych masz szansę wygrać bezpłatną kampanię reklamową dla prowadzonej przez Ciebie akcji!

Regulamin konkursu znajdziesz klikając tutaj [Regulamin – Współcześni bohaterowie].

 

 

 

 

Dodano: 8 kwietnia, 2016

Komentarze

Komentowanie wyłączone.