Zostaną nagrodzeni

Dzień Edukacji Narodowej to czas, w którym możemy uhonorować zasługi wszystkich pedagogów, wkładających wiele serca i pasji w rozwój edukacyjny naszych dzieci. To dzień, w którym możemy powiedzieć „dziękuję za to, że wskazujecie dzieciom drogę, którą powinny podążać”. Uczniowie mają z kolei spore powody do radości, bo właśnie w tym dniu, najczęściej nie są odpytywani przy tablicy oraz nie muszą pisać niezapowiedzianych kartkówek.

Na 10 dni przed oficjalnymi obchodami Dnia Edukacji Narodowej pracownicy naszych gminnych szkół spotkali się w Sielskiej Zagrodzie, aby we własnym gronie uczcić własne święto. Jutro natomiast, w hotelu „U Janów”, nauczyciele również będą mieli możliwość wspólnego świętowania, tym razem na oficjalnej uroczystości. Wójt gminy z tej okazji wyróżni nauczycieli, pracowników obsługi szkół oraz dyrektorów, którzy swoją ciężką pracą tworzą wzór edukacji młodzieży.

18 października w Publicznym Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Borowej zostaną z kolei przyznane stypendia wójta, które będą wpływały na konto uzdolnionych uczniów przez cały rok szkolny. Nagroda finansowa jest formą pogratulowania za doskonałe wyniki w nauce, ale również stanowi zachętę do stałego doskonalenia swoich umiejętności.

Jeszcze raz, w tym miejscu, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim pedagogom, aby pasja, z jaką nauczają nigdy nie wygasła.

Dodano: 16 października, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.