Życzenia świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas zarezerwowany na spotkanie z najbliższymi, przy wspólnym wigilijnym stole – w atmosferze pojednania i radości. To czas, w którym zostają przebaczone wszystkie błędy i przewinienia. Na znak zgody dzielimy się opłatkiem i składamy sobie nawzajem życzenia.

Życzenia od Iwony Agnieszki Łebek – wójta gminy Długołęka:

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen ciepła, spokoju i radości, sprzyjający refleksji nad minionym czasem oraz weryfikacji swoich marzeń i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych szczególnych dniach pragnę życzyć niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych, konsekwencji w realizowaniu noworocznych postanowień oraz wszelkiej pomyślności i szczęścia w życiu osobistym.

Życzenia od Stanisława Azarewicza – przewodniczącego rady gminy:

W imieniu całej rady gminy Długołęka, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim mieszkańcom naszej gminy. Życzę, aby przy Waszym stole wigilijnym zasiadły miłość, zgoda oraz rodzinne ciepło, bo właśnie dzięki takim gościom święta mają swój niepowtarzalny klimat. Życzę Wam również, aby w dobie komercji, nikt nie zapominał co jest prawdziwym powodem wigilijnego spotkania.

Dodano: 24 grudnia, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.