Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Pierwszy dzień czerwca powinien skłaniać nas, dorosłych, do refleksji. Bo któż nie czekał na to święto licząc na miłą niespodziankę? Dziś nasi najmłodsi mają swoje święto. Cieszą się, że pamiętamy o nich. Jeśli, oczywiście, pamiętamy.

Dlatego chciałabym dziś życzyć wszystkim dzieciakom – i tym rozpieszczanym i tym mniej szczęśliwym – żeby cieszyły się życiem i mogły spełniać swe marzenia.

W tym dniu nie można zapomnieć jednak o nas – dorosłych. Dlatego także im pragnę życzyć, by czasem mogli zaznać dziecięcej radości z najmłodszymi. A także, by wciąż pamiętali jedną z mądrych myśli: „Człowieka należy oceniać po tym, co w nim najlepsze: jak ciężko pracuje, jak wierny jest swoim poglądom i jak bardzo kocha swoje dzieci”.

Dodano: 1 czerwca, 2012

Komentarze

Komentowanie wyłączone.