Żyj zdrowo na sportowo!

Po raz kolejny dzięki złożonym wnioskom otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 27 tys. złotych na działalność animatorów, odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie obiektów w ramach projektu „Animator -Moje Boisko Orlik 2012” w 2013 roku. 

Projekt polega na udziale finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki w pokryciu kosztów zatrudnienia osób organizujących oraz prowadzących systematyczne zajęcia i imprezy sportowe na obiektach powstałych w ramach programu inwestycyjnego „Moje Boisko – ORLIK 2012”.

Na terenie naszej gminy znajdują się trzy Orliki. W Kiełczowie oraz Brzeziej Łące na boiskach możemy grać już od kilku lat, natomiast w Łozinie oficjalne otwarcie odbędzie się w przyszły poniedziałek (4 marca). Na każdym boisku od marca będą się odbywać zorganizowane zajęcia sportowe zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych.

Kontakt do animatorów można uzyskać od marca bezpośrednio na obiekcie sportowym, a także w Zespole Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Jednostek Oświatowych pod nr tel. (0-71) 315-16-53 (dla obiektów Kiełczów i Brzezia Łąka), oraz w Zespole Szkół w Łozinie pod nr tel. (0-71) 315-48-70 (dla obiektu w Łozinie).

Dodano: 28 lutego, 2013

Komentarze

Komentowanie wyłączone.