Aplikacja Eco harmonogram

Drodzy Mieszkańcy! Uruchomiliśmy aplikację ECO HARMONOGRAM. Dzięki niej, będziecie mieli możliwość ściągnięcia darmowej aplikacji mobilnej na swój telefon, która automatycznie pobiera harmonogram dla wprowadzonego adresu posesji a następnie przypomina o nadchodzących terminach wywozu. Ponadto, poprzez aplikację mieszkańcy będą mieli możliwość zgłoszenia reklamacji nieodebrania odpadów. Dodatkową funkcją jest opcja GDZIE WYRZUCIĆ, po wpisaniu nazwy odpadu aplikacja wskaże do którego pojemnika go wyrzucić.

Dla osób nie mających możliwości pobrania aplikacji, zapraszamy do zakładki Ochrona środowiska:
http://gmina.dlugoleka.pl/ochrona-srodowiska/ecoharmonogram/

Dodano: 16 października, 2017

Komentarze

Jeden komentarz


  • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
    kojot pisze:

    super aplikacja-oby się tylko nie myliła 🙂