Barszcz Sosnowskiego w okolicy ul. Cisowej i Cyprysowej w Kiełczowie

Szanowni mieszkańcy Kiełczowa i okolic.

W związku ze zidentyfikowaniem Barszczu Sosnowskiego w okolicy ul. Cisowej i Cyprysowej w Kiełczowie (teren prywatny) informujemy, iż został on opryskany odpowiednim środkiem chemicznym. Zanim roślina obumrze musi minąć kilka dnia, dlatego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności do tego czasu.

Dodano: 18 czerwca, 2018

Komentarze

Jeden komentarz


  • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
    mieszkaniec Kiełczowa pisze:

    Informacje o wystąpieniu Barszczu Sosnowskiego otrzymaliście Państwo już 13.06.2018 r a informacja na str. gminy dopiero po 4 dniach zamiast jeszcze przed weekendem ostrzec mieszkańców. Zwłaszcza, że było ciepło a soki też potrafią poparzyć. Na gminnej str. Fb brak informacji pomimo, iż spora cześć mieszkańców gminy właśnie z Fb najwięcej dowiaduje się o wydarzeniach z naszej Gminy