Harmonogram odbioru odpadów na 2018 rok

Szanowni Państwo.

Poniżej przedstawiamy Państwu harmonogram odbioru odpadów na rok 2018.

Dodano: 28 grudnia, 2017

• Wilczycanka pisze:

Nieczytelne!!! Poprosimy do skrzynek pocztowych jak zawsze. Kiedy będzie pierwszy wywóz w Wilczycach???

• k. Jasiók pisze:

W wykazie nie znalazłem miejscowości Szczodre. Czyżby już nie należała do gminy Długołęka?

• Artur Borowa pisze:

Wyrozumiałość wyrozumiałością a kubeł ze śmieciami zmieszanymi stoi 6 dzień od harmonogramu…nie wywieziony….

• Anna Chomicka pisze:

Reklamacje należy zgłaszać do wydziały ochrony środowiska – tel 71 323 02 71.

• Katarzyna pisze:

Nie wiem jakich kierowcow zatrudnia nowa firma. Dzisiaj pod domem ciezarowka wywozaca smieci zarysowala mi auto.

• Anna Chomicka pisze:

Czy zgłosili Państwo to zdarzenie do wydziału ochrony środowiska?

• mieszkaniec Mirkowa pisze:

W związku z bardzo lekka zima , sprzyjającą pracom ogrodowym i gromadzeniem odpadów BIO – wnioskuje o zmianę w grafiku wywozu śmieci i NIEZWŁOCZNE tj już od lutego 2018 – rozpoczęcie wywozu BIO odpadów od mieszkańców naszej Gminy, a w szczególności MIRKOWA.
    P.S. proszę nie odpowiadać ,ze się nie da,ze nie można, bo Umowa ( z kolejną niestety gorszą firmą – IMHO) tylko zaczać dzialać zeby bylo mozna!!!
    Mieszkańcy Mirkowa zgromadzili juz spore zapasy „brązowych worków”!!!

• Brygida Elias pisze:

od 2 tyg nie wywieziono mi śmieci…………..czyżby firma miała urlop?
    A czy Gmina przewiduje wywóz tzw dużych gabarytów z Ramiszowa?

• Anna Chomicka pisze:

Reklamacje należy zgłaszać do urzędu gminy Długołęka – wydział ochrony środowiska 71 323 02 71.

• Tomasz pisze:

Kiełczów: 19 Marzec do 7 Kwiecień: 19 dniowy interwał pomiędzy wywozem odpadów zmieszanych to chyba jakiś żart.

Czy jest to zgodne z prawem?

Rozumiem poniedziałek świąteczny, ale jeżeli już ktoś chciał planować wywóz w sobotę to powinno to być:
    31 Marca zamiast 7 Kwietnia.

• Beata pisze:

Zgłaszałam dzisiaj, że odpady zmieszane wylewają się już z pojemnika, że segregowane czekają popakowane w wory, że 19 kwietnia nie było wywozu (pominęli moją ulice, mój dom?). Odpowiedź jest taka, że mam tylko 3 dni od terminu wywozu odpadów na reklamacje. Dzisiaj reklamacji nie przyjęli.
    Święta Wielkanocne w syfie i brudzie…
    Rodzino omijaj nas szerokim łukiem, bo wstyd 🙁

• tomicka pisze:

Czy można prosić o publikację harmonogramu wywozu dużych gabarytów w gminie długołęka

• Kazimierz pisze:

Prosze o podanie daty wywozu gabarytow w Kielczow 1. Dziękuję

• Anka pisze:

Kiedy jest planowany wywóz gabarytów z Kiełczowa?

• Agata Skrobek pisze:

Witam
    Dlaczego mieszkańcy nie zostali poinformowani, że jest zmiana wywozu odpadów komunalnych w miejscowości Mirków?
    Kolejna sprawa dlaczego nadal nie dostaliśmy harmonogramu do skrzynek pocztowych tak jak było to wcześniej?

• Waldemar Chudziak pisze:

Kiedy będą zbierane śmieci wielkogabarytowe z ul.Modrzewiowej w Długołęce?

• Maga pisze:

A gdzie znajdę harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych????