II Gminny Dzień Rodziny

3 czerwca o godz. 14 zapraszamy do parku w Szczodrem na II Gminny Dzień Rodziny. Będziemy bić rekord Polski, szukać diamentów i ścigać się w turnieju rodzin. Nie może Was zabraknąć!

Za ustanowieniem rekordu idzie bardzo wyraźny przekaz: jestem najlepszy, jestem niezwykły, jestem
wyjątkowy. Mieszkańcy gminy Długołęka tacy są, dlatego mamy nadzieję, że podejmą to wyzwanie. Impreza, podczas której będzie można stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia, rozpocznie się
o godz. 14 (zbiórka przed biciem rekordu – godz. 16.30). – Pierwsza edycja rodzinnego święta cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, dlatego mamy nadzieję, że nie inaczej będzie w tym roku. Przygotowaliśmy
dla dzieci i dorosłych tak dużo atrakcji, że nikt na pewno nie będzie się nudzić – zapewnia wójt
Iwona Agnieszka Łebek, pomysłodawczyni eventu. Na jakie jeszcze uciechy mogą liczyć szanowne księżniczki, dzielni rycerze i pozostała ludność? Będzie ich bez liku!
Turniej rodzin i gra w terenie
Do turnieju rodzin zapraszamy wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. Będzie można wykazać się zręcznością, sprytem i tężyzną fizyczną. Regulaminu zawodów należy szukać poniżej. Również tam znajdziecie zasady uczestnictwa w grze terenowej „Zaginione diamenty”.
Piknik dla małych i dużych

Stoiska z kosmetykami, rękodziełem, akcesoriami rowerowymi, słodyczami, zabawkami, to kolorowy miszmasz, który jest odpowiedzią na potrzeby uczestników II Gminnego Dnia Rodziny w każdym wieku. – O godz. 18 zaczniemy oglądać trzy filmy o smokach, rycerzach i księżniczkach – mówi Anna Chomicka, kierownik wydziału promocji gminy i współpracy z zagranicą. O warsztaty zadba m.in. gminny ośrodek kultury. Dzięki naszym animatorom dzieciaki będą zachwycone, spełniając swoje marzenia o własnym diademie czy mieczu. Nie zabraknie występów artystycznych i pysznego jedzenia. – Będzie jak w bajce. Zapraszam do niej wszystkich mieszkańców gminy Długołęka i okolic – mówi wójt Iwona Agnieszka Łebek.

Sponsorem II Gminnego Dnia Rodziny jest:
GAZ-SYSTEM S.A. Operator Gazociągów Przesyłowych (www.gaz-system.pl)

Dodano: 29 maja, 2017

Komentarze

2 komentarze


 • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
  Mieszkanka Wilczyc pisze:

  A jak – którędy i w jakich odstępach czasowych – będzie jeździła ciuchcia?


  • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
   Agnieszka Boruta pisze:

   Długołęka (urząd gminy) – godz. 12:45
   Park w Szczodrem – godz. 13:00
   Długołęka (urząd gminy) – godz. 13:30
   Park w Szczodrem – godz. 14:00
   Długołęka (urząd gminy) – godz. 14:30
   Park w Szczodrem – godz. 15:00
   Długołęka (urząd gminy) – godz. 15:30
   koniec – park w Szczodrem – godz. 20:00
   Długołęka (urząd gminy) – jeśli będą chętni – godz. 20:30

   Ciuchcia będzie zatrzymywała się po drodze na przystankach przy kościele w Długołęce, na przystankach przy ul. Parkowej w Długołęce (skrzyżowanie z ul. Wrocławską) i na przystanku przy sklepie w Szczodrem.