INFORMACJA O DOFINANSOWANIU WYMIANY PIECÓW WĘGLOWYCH

W dniu 20 października 2017 r., ruszył nabór wniosków na przyznanie dotacji na przedsięwzięcie służące ochronie powietrza, związane z trwałą likwidacją ogrzewania opartego na paliwie stałym lub biomasie. Stosowne wnioski można pobrać ze strony internetowej (Wniosek) lub bezpośrednio w Biurze podawczym Urzędu Gminy Długołęka ul. Robotnicza 12, 55-095 Mirków.
Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z Regulaminem określającym zasady i tryb udzielania dotacji celowych ze środków budżetu gminy Długołęka pochodzących ze źródeł zewnętrznych, na dofinansowanie przedsięwzięć służących ochronie powietrza, związanych z trwałą likwidacją ogrzewania opartego na paliwie stałym lub biomasie na terenie Gminy Długołęka, stanowiący załącznik do uchwały Nr XXIX/355/17 Rady Gminy Długołęka z dnia 29 września 2017 r. w sprawie określenia zasad i trybu udzielenia dotacji celowych ze środków budżetu gminy Długołęka pochodzących ze źródeł zewnętrznych na dofinansowanie przedsięwzięć służących ochronie powietrza.

Pozostałe dokumenty:

Kompletnie wypełnione wnioski należy składać w terminie do dnia 30 listopada 2017 r. w Biurze podawczym Urzędu Gminy Długołęka ul. Robotnicza 12, 55-095 Mirków.

Dodano: 20 października, 2017