INFORMACJA O DOFINANSOWANIU WYMIANY PIECÓW WĘGLOWYCH

W dniu 20 października 2017 r., ruszył nabór wniosków na przyznanie dotacji na przedsięwzięcie służące ochronie powietrza, związane z trwałą likwidacją ogrzewania opartego na paliwie stałym lub biomasie. Stosowne wnioski można pobrać ze strony internetowej (Wniosek) lub bezpośrednio w Biurze podawczym Urzędu Gminy Długołęka ul. Robotnicza 12, 55-095 Mirków.
Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z Regulaminem określającym zasady i tryb udzielania dotacji celowych ze środków budżetu gminy Długołęka pochodzących ze źródeł zewnętrznych, na dofinansowanie przedsięwzięć służących ochronie powietrza, związanych z trwałą likwidacją ogrzewania opartego na paliwie stałym lub biomasie na terenie Gminy Długołęka, stanowiący załącznik do uchwały Nr XXIX/355/17 Rady Gminy Długołęka z dnia 29 września 2017 r. w sprawie określenia zasad i trybu udzielenia dotacji celowych ze środków budżetu gminy Długołęka pochodzących ze źródeł zewnętrznych na dofinansowanie przedsięwzięć służących ochronie powietrza.

Pozostałe dokumenty:

Kompletnie wypełnione wnioski należy składać w terminie do dnia 30 listopada 2017 r. w Biurze podawczym Urzędu Gminy Długołęka ul. Robotnicza 12, 55-095 Mirków.

Dodano: 20 października, 2017

Komentarze

2 komentarze


 • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
  Marek Golan pisze:

  Szanowni Państwo, chcę wymienić pić węglowy na piec na ekogroszek. Mieszkam w Kielczowie, proszę o informację na ten temat.
  Pozdrawiam,
  Marek


 • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
  Iwona pisze:

  Dzień dobry, czy przewidujecie Państwo dofinansowanie do wymiany kominków (ogrzewanie drzewem) na inne źródła ciepła?
  Pozdrawiam.