Informacje o zamieszczeniu dokumentacji

Szanowni Mieszkańcy ul. Wiejskiej

Zgodnie z ustaleniami podjętymi podczas konsultacji społecznych (które odbyły się w dniu 09.05.2018r.) dot. opracowania dokumentacji projektowej przebudowy ul. Wiejskiej w Długołęce, poniżej zamieszczamy wstępne rozwiązania koncepcyjne dotyczące tego projektu.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi rozwiązaniami, a wszelkie uwagi i zapytania prosimy kierować bezpośrednio do pracownika nadzorującego przebieg prac projektowych do dnia 24.05.2018r.:

Pan Krzysztof Magiera, pok. nr 11 (parter Urzędu Gminy)
mail: k.magiera@gmina.dlugoleka.pl
tel. 71-323-02-13

 

PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE ODC1_rev2ZM

PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE ODC2_rev1ZM

PZT ODC1_rev2ZM

PZT ODC2_rev1ZM

Wiejska_ODC1_PZT_KONCEPCJA_rev2ZM

Wiejska_ODC2_PZT_KONCEPCJA_rev1ZM

 

Dodano: 10 maja, 2018

Komentarze

Jeden komentarz


  • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
    mieszkanka Gminy pisze:

    Dzień dobry!
    W nawiązaniu do załączonej koncepcji przebudowy ul. Wiejskiej, chciałabym zapytać dlaczego przy okazji przebudowy drogi nie powstaje ścieżka rowerowa? Ruch rowerowy na tej ulicy jest bardzo duży, dzieci do szkoły, ludzie do pracy, starsi ludzie do biedronki na zakupy, na przystanek autobusowy. Sprawa pieszych i rowerzystów zupełnie została pominięta na odcinku od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ul. Wrocławską. Proszę o przeanalizowanie przynajmniej usytuowania po jednej stronie ciągu pieszo-rowerowego o nawierzchni bitumicznej.