PODWÓRKA NIVEA – GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE!!!

Podwórka Nivea – głosowanie rozpoczęte!
Rozpoczął się ogólnopolski konkurs „Podwórka Nivea”, w którym do wygrania jest 40 placów zabaw – idealnych miejsc do integracji i spędzania czasu wolnego dla dzieci i ich rodziców.

Konkurencja jest duża, więc to czy nowy plac zabaw trafi do naszej gminy zależy tylko od Was !!!


Lokalizacja zgłoszona przez gminę Długołęka :

 

 • Wilczyce ul. Leśna

 

Zachęcamy do codziennego oddawania głosu na jedną z tych lokalizacji. Głosujemy od 6 maja aż do 30 czerwca. Szczegóły tego jak oddać swój głos dostępne są na stronie organizatora: http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016

 • Pierwsza tura głosowania zakończy się 1 czerwca. Najlepsza 20-tka zgłoszeń zdobędzie place zabaw.
 • Druga tura głosowania będzie trwała od 2 – 30 czerwca i w lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów wybudowanych zostanie kolejnych 20 placów zabaw.
Dodano: 6 maja, 2016

Komentarze

2 komentarze


 • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
  Mieszkanka Wilczyc pisze:

  Popieram inicjatywę ze wszystkich sił! W głosowanie zaangażowałam już całą rodzinę, ale to za mało. Obecnie na podwórko oddano tylko 26 głosów i zajmujemy 516 miejsce. Wyprzedzają nas wioski o wiele mniejsze od naszej! Weźmy się w garść i głosujmy codziennie, by nasze dzieci i wnuki miały się gdzie wspólnie bawić, a my miło odpoczywać. To miejsce jest nam bardzo potrzebne!!!


 • Warning: Undefined array key 180 in /home/platne/serwer200798/public_html/archiwum.gmina.dlugoleka.pl/wp-content/themes/dlugoleka/functions.php on line 351
  Mieszkanka Wilczyc pisze:

  Ludzie, głosujcie!!! Gmino, pomóż! Moje dzieci mają bardzo daleko na plac zabaw przy stadionie. Leśna to świetna lokalizacja. Głosujcie, co Wam zależy. A jeśli nie, to wybudujmy tam miejsce zabaw i rekreacji z pieniędzy gminnych. Na to chyba obecnie jest większa szansa. Dalej zajmujemy odległe ponad 500 miejsce w rankingu Nivea.